هلدینگ "امانت پی" به شماره ثبت 49746 با دارا بودن زیر مجموعه های متنوع حوزه تجارت الکترونیک اقدام به راه اندازی سرویس ارایه خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی (فروشگاه ساز) با نام تجاری “مالزانو” به کاربران و کسب و کارهای خرد که قابلیت ایجاد وبسایت به دلیل هزینه ها و دانش فنی IT لازم را ندارند نموده است تا در این مسیر کمکی قابل توجه به استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا نماید. 

18_Authentication-01-Converted@2xrtl_wpmonsterco-645x476-min

مزیت رقابتی

از مهمترین مزایای انتخاب متنوع ابزارها، افزونه ها، پوسته ها و قالب های ارایه شده توسط مالزانو می باشد که با اطمینان می توان ادعا کرد رضایت عموم سلیقه مشتریان و کاربران را  به واسطه امکانات بازاریابی، مدیریت سفارشات، درگاه پرداخت آنلاین( با ویژگی اقساط و حساب امانی)، گزارش‌گیری، اتصال به شبکه های اجتماعی، نحوه ارسال محصولات و باشگاه و برنامه وفاداری مشتریان را فراهم می سازد.

هدف

کاهش هزینه های ایجاد کسب و کار به ویژه کسب و کارهای نو پا و افزایش عمق نفوذ و عرضه محصولات بر بستر اینترنت، توسعه و گسترش بازار کسب و کارهای سننتی به تجارت الکترونیک مدرن می باشد.

راهکار

برای نیل به هدف فوق با راهکار فروشگاه مالزانو و  ایجاد وب سایت خود نیاز به استخدام طراح سایت و صرف هزینه گزاف نداشته و به راحتی می توانید در هر زمان و مکانی وب سایت فروشگاهی خود را طراحی و محصولات/ خدمات خود را به عموم مشتریان معرفی و ارایه نمایید. با سرویس ها و ابزارهای متنوع مالزانو سعی نموده ایم شما را متمرکز بر فروش و مزیت رقابتی کسب و کار و حرفه تان نماییم.

با تیم ما آشنا شوید

Mask-Group-7@2x-min

رضا آریان پور

مدیر عامل
RASHIN

راشین آریان پور

مدیر فروش
kiani

مهسا کیانی رحیمی

مدیر خدمات مشتری
جمشید

جمشید رضایی

مدیر پروژه
sadugh

محمد صدوق

توسعه نرم افزار
Mask-Group-6@2x-min

لیلا زارع

مدیر توسعه محصول
rezania

محمد رضانیا

توسعه اپلیکیشن
Calls-1@2x

پشتیبانی آنلاین

با استفاده از تیکت و چت آنلاین با تیم پشتیبانی مالزانو در ارتباط باشید.

Calendar@2x

گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت از طرح ها و ابزار غیر رایگان تا 25 روز می توانید وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

0 +
دامنه ثبت شده
0 +
هاست وردپرس
0 +
مشتری

خدمات بی نظیر اما رایگان مالزانو را همین الان امتحان نمایید.

مالزانو ارایه دهنده خدمات برتر ایجاد فروشگاه اینترنتی با ارایه پکیج کامل ازارهای مورد نیاز مشتریان.